Akademia Demokracji już 12 sierpnia zagości w Poznaniu

Marzysz o roli obserwatora społecznego w komisji wyborczej? Akademia Demokracji przygotuje Cię do tego wyzwania! Projekt, dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, oferuje niezwykłą szansę udziału w intensywnych szkoleniach dla osób zainteresowanych pracą w komisjach podczas wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

 Innowacyjny projekt szkoleniowy Fundacji Niezależne Media o nazwie Akademia Demokracji ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej i umocnienie demokratycznych standardów w Polsce. Seminaria prowadzi zespół doświadczonych prawników i praktyków.

Osoby, które marzą o roli obserwatora społecznego w komisji wyborczej, posiadają nie tylko zapał do aktywnego udziału w demokratycznym procesie, ale także głębokie przekonanie
o istotności monitorowania uczciwości wyborów. Ich zaangażowanie jest niezwykle cenne dla wzmocnienia demokratycznych wartości i zapewnienia transparentności całego procesu. Akademia Demokracji daje im narzędzia, wiedzę i pewność siebie, aby spełnić marzenia i pełnić rolę strażników demokracji – mówi Wioletta Bielecka, ekspert Akademii Demokracji.

Akademia Demokracji, zorganizowana przez Fundację Niezależne Media, odbędzie się już
12 sierpnia w Poznaniu. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć udziału poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, dostępnego na stronie internetowej www.akademia-demokracji.pl.

Akademia Demokracji

Projekt Akademii Demokracji został dofinansowany z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i ma na celu podniesienie świadomości obywatelskiej oraz umocnienie standardów demokratycznych w Polsce. Szkolenia organizowane są przez Fundację Niezależne Media i skierowane są do osób zainteresowanych pracą w komisjach wyborczych podczas nadchodzących wyborów parlamentarnych w 2023 roku.

Infolinia: tel. 222 57 20 50
www.akademia-demokracji.pl

e-mail: [email protected]