Finale dwudniowego festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2023 przenosi się na poznańską Cytadelę

Inauguracja września w Poznaniu będzie obfitować w muzyczne emocje, gdyż już 1 i 2 dnia tego miesiąca zaplanowane jest zakończenie trasy festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2023. Finałowe wydarzenie tej imprezy, która towarzyszyła nam od początku letniego sezonu w ośmiu miastach Polski, odbędzie się na terenie Cytadeli.

Podczas poznańskiego etapu finału uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć dwudniowego koncertowego maratonu. Zostaną oni rozpieszczeni aż piętnastoma występami, gwarantującymi doskonałą rozrywkę przy dźwiękach udanych polskich hitów. Wśród artystów, którzy pojawią się na scenie, znaleźli się tacy wykonawcy jak Zalewski, The Dumplings, MROZU, Nosowska, Vito Bambino, Kacperczyk oraz Natalia Szroeder. Punkt kulminacyjny festiwalu stanowić będzie występ specjalnego projektu muzycznego – BABIE LATO.

Festiwal Santander Letnie Brzmienia 2023 zakończy się w Poznaniu dwudniowym koncertem na dwóch scenach, które zostaną ustawione na terenie Cytadeli. W piątek 1 września na scenie głównej zaprezentują się ARS LATRANS Orchestra, Natalia Szroeder, Kacperczyk, po długiej przerwie powracający do Poznania zespół The Dumplings oraz wielki triumfator tegorocznej edycji Fryderyków – MROZU. Tymczasem druga scena będzie gościć artystów takich jak Faustyczny Maciejczuk, WaluśKraksaKryzys oraz Paulę Romę, która niedawno rywalizowała w Sopocie o tytuł Bursztynowego Słowika.

Muzyczne emocje
Festival
Koncerty