Lego oficjalnie w Poznaniu

Klocków lego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Trudno byłoby znaleźć osobę, która będąc dzieckiem, nie budowałaby wysokich wież i skomplikowanych tuneli. Jednak największym prestiżem było posiadanie oryginalnych klocków. Na ich zakup często rodzice musieli przeznaczyć dość sporą sumę. Dlatego zazwyczaj można było je dostać tylko z okazji ważnych świąt takich jak urodziny czy Boże Narodzenie. Posiadanie oryginalnych klocków Lego było nie lada prestiżem. Obecnie również cieszą się one dużą popularnością. Informacja o otwarciu oficjalnego sklepu Lego przyciągnęła do Posnani tłumy poznaniaków.

Informację o otwarciu pierwszego w mieście sklepu rozpowszechniono już miesiąc wcześniej. 5 maja przed planową godziną otwarcia można było zobaczyć kolejną liczącą ponad 100 metrów długości.

Gościem specjalnym otwarcia był certyfikowany konstruktor LEGO, Riccardo Zangelmi.  Poproszono go o przygotowanie modelu budowli kojarzonej z Poznaniem. Miała to być specjalna niespodzianka dla odwiedzających nowo otwarty sklep.  Oprócz zrobienia zakupów, w salonie LEGO można miło spędzić czas, konstruując unikatowe budowle z klocków.  Możemy również zbudować zabawne figurki. Do dyspozycji odwiedzających sklep przygotowano liczne i oryginalne elementy, które sprawią, że nawet dorośli będą się świetnie bawić.

Dodatkową atrakcją jest przygotowana specjalnie z okazji otwarcia sklepu wystawa budowli,  do których stworzenia, wykorzystano klocki LEGO. W najbliższych dniach można ją odwiedzić, płacąc za wstęp obniżoną cenę. Dla wszystkich klientów sklepu przygotowano również wiele promocji.

Więcej na temat klocków LEGO pisze strona https://www.szkrab.pl/