Poznańskie Biuro Strefy Płatnego Parkowania przenosi się na Głogowską

W Poznaniu nastąpiła zmiana lokalizacji biura Strefy Płatnego Parkowania. Od dnia 28 sierpnia, poniedziałek, zainteresowani mogą załatwić wszystkie sprawy dotyczące parkowania w nowym miejscu, które znajduje się pod adresem Głogowska 18, w bliskim sąsiedztwie Dworca Zachodniego. Wszystkie działania związane ze strefą płatnego parkowania są teraz realizowane w nowej lokalizacji, a dotychczasowe miejsce przy ulicy Pułaskiego 9 zostało zamknięte.

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu przekazał informacje, że w nowej siedzibie mieszczą się Wydział Parkowania oraz Wydział Windykacji Należności Administracyjnych ZDM.

Na parterze budynku, którego wejście jest od strony ulicy Głogowskiej, czeka na klientów nowocześnie wyposażone biuro obsługi Strefy Płatnego Parkowania. W biurze znajdują się kasy, w których można kupić identyfikatory do strefy płatnego parkowania czy abonamenty – poinformował Zarząd Dróg Miejskich. Zarząd zwrócił też uwagę, że nie trzeba osobiście odwiedzać nowego biura – takie rzeczy jak zakup e-identyfikatora parkingowego dla mieszkańca czy opłacenie wezwania do zapłaty można załatwić bez wychodzenia z domu, korzystając z Internetu.

Dodatkowo Zarząd Dróg Miejskich poinformował, że poprzednia siedziba Biura Strefy Płatnego Parkowania przy ul. Pułaskiego 9 jest już nieczynna.