Śledztwo policyjne w toku: Nieznany mężczyzna wciągnięty do samochodu na alejach Marcinkowskiego

Rozpoczął się proces identyfikacji mężczyzny, który został zmuszony do wejścia do cudzego pojazdu. Cała sytuacja miała miejsce na poznańskich alejach Marcinkowskiego.

Tuż po godzinie 22 policja otrzymała zgłoszenie dotyczące grupy mężczyzn, którzy podobno siłą wcisnęli innego mężczyznę do samochodu – takie informacje przekazała Marta Mróz, rzeczniczka prasowa poznańskiej policji.

Po otrzymaniu tej wiadomości, patrole policyjne zostały natychmiast skierowane na miejsce zdarzenia. Policjanci rozpoczęli swą pracę od zebrania początkowych informacji o incydencie i osobach zaangażowanych. Po tym wstępnym etapie przeszukali okolicę w poszukiwaniu wspomnianego pojazdu, jednak bez rezultatu. Ostatecznie do działań zostały włączone służby kryminalne. Obecnie prowadzą one dochodzenie mające na celu ustalenie szczegółów zdarzenia, tożsamości osób, które pojawiły się na miejscu zdarzenia samochodem oraz identyfikacji samego pokrzywdzonego – relacjonuje Marta Mróz.

Apel policji skierowany jest do wszystkich potencjalnych świadków, którzy mogli być obecni podczas incydentu lub posiadać jakiekolwiek istotne informacje na ten temat. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze ze Starego Miasta w Poznaniu.