Spotkaj się z królową driftu!

Spotkaj się z królową driftu!

Już w sobotę, 4 września 2021 roku, na stacji paliw MOYA (ul. Obornicka 263) odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Polską królową driftu – Karoliną Pilarczyk.

Kim jest Karolina Pilaczyk?

Pilarczyk jest podwójną mistrzynią Europy w Motorsporcie, a przy okazji ambasadorką marki Petronas Syntium i gościem akcji Pit Stop, którą organizuje właśnie firma Petronas w połączeniu z siecią paliw MOYA. Karolina Pilarczyk jest również jedyną polską licencjonowaną zawodniczką, która bierze czynny udział w zawodach driftowych, a także jedną z nielicznych kobiet z Europy, które biorą udział w najwyższym, profesjonalnym poziomie w międzynarodowych konkurencjach driftowych.

Co czeka na uczestników wydarzenia?

Na miłośników driftu i szybkich samochodów czeka nie tylko możliwość porozmawiania z Karoliną Pilarczyk i zrobienia pamiątkowego zdjęcia, ale również atrakcje dodatkowe, jak umycie szyb i lusterek czy bezpłatne uzupełnienie płynu do spryskiwaczy. Przewidziany jest również wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody, które zachwycą każdego fana motoryzacji.

Karolinę Pilarczyk możecie spotkać 6 września 2021 r. na stacji paliw MOYA w godzinach 11-14:00, natomiast pozostałe atrakcje czekają od 9:00 do 17:00. Zapraszamy!