W weekendowe noce Poznań nie zawsze śpi spokojnie: awantura i atak na policję na ulicy Kopernika

Poznań, mimo swojego uroku i spokoju, nie obywa się bez sytuacji, które zakłócają domową ciszę. W szczególności chodzi tu o weekendy, kiedy niektórzy mieszkańcy decydują się na działania, które przynoszą konsekwencje. Tak właśnie było podczas minionej nocy z soboty na niedzielę, kiedy to stróże prawa musieli interweniować w jednym z mieszkań na ulicy Kopernika.

Wynika, że doszło tam do awantury, w której główną rolę odgrywał jeden z mężczyzn. Znajdujący się w lokalu agresor nie tylko zakłócał spokój pozostałych mieszkańców, ale również stworzył sytuację wymagającą interwencji służb mundurowych.

Kiedy na miejscu pojawili się policjanci, ich zadaniem stało się wyjęcie z mieszkania oraz uspokojenie osoby odpowiedzialnej za powstałe zamieszanie. Mimo to, mężczyzna nie zamierzał zakończyć swojej awantury – wręcz przeciwnie, postanowił skierować swoją agresję również w stronę funkcjonariuszy. Takie zachowanie nie mogło pozostać bez konsekwencji – agresor został natychmiastowo zatrzymany i przetransportowany do aresztu.