Warta Poznań ma nowego napastnika. To Wiktor Kamiński!

Warta Poznań już od ubiegłego roku rozglądała się za dobrym napastnikiem, który uzupełniłby atak i wprowadził nowe w styl gry zespołu. Klub kupił więc Wiktora Kamińskiego, który na co dzień grał w Legii II Warszawa.

Kamiński w ubiegłym sezonie radził sobie całkiem dobrze. Na szesnaście spotkań, strzelił trzy gole i miał cztery asysty. Co ważne, z bardzo dobrej strony dał się poznać w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie strzelił aż sześć goli. Teraz przeszedł do Warty Poznań na zasadzie transferu definitywnego.

Nie da się ukryć, że topowym napastnikiem Warty jest w tym momencie Adam Zrelak. Jego pozycję ugruntował fakt, że piłkarz przedłużył kontrakt z zespołem na najbliższy sezon. Brakowało jedynie stałego drugiego napastnika, który z czasem może stać się prawdziwym filarem drużyny.

Nowy nabytek, który swoje pierwsze szlify zdobywał w drugim zespole Legii Warszawa, ma 18 lat i całkiem niezłe konto jeżeli chodzi o liczbę strzelonych goli podczas meczów. Na murawie Warty Poznań zobaczymy go już niebawem.