BaByliss Pro Elipsis 3000 BAB3000EPE kod rabatowy – najniższa cena!

Poszukujesz idealnej prostownicy do włosów, której używanie to czysta przyjemność? Wybierz szybko nagrzewającą się prostownicę BaByliss Pro Elipsis 3000 z funkcją lokówki, z którą wyczarujesz na głowie fantastyczne fryzury.

Poszukujesz idealnej prostownicy do włosów, której używanie to czysta przyjemność? Wybierz szybko nagrzewającą się prostownicę BaByliss Pro Elipsis 3000 z funkcją lokówki, z którą wyczarujesz na głowie fantastyczne fryzury.

Siła technologii

Prostownica BaByliss Pro Elipsis to nie jest zwykła prostownica. Ma ona również funkcję lokówki. Jest do tego specjalnie przystosowana. W jaki sposób? Posiada pływające płytki z powłoką zawierającą cząstki metalu, które poddano elektrogalwanizacji. Dzięki temu płytki są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenia chemiczne (przez składniki kosmetyków). Ale to nie wszystko! To również sprawia, że prostownica z łatwością przesuwa się po włosach, nie szarpiąc ich i nie niszcząc.

Obudowa wykonana z chromowanej stali japońskiej to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu możliwe jest kręcenie loków. Dzięki takiej konstrukcji prostownica nagrzewa się z obu stron, dając optymalne efekty.

Nowoczesny cyfrowy wyświetlacz LED pozwala przez cały czas kontrolować temperaturę. Możesz wybrać poziom temperatury z zakresu od 150 do 230 stopni Celsjusza. Te szerokie możliwości sprawiają, że z łatwością dostosujesz odpowiednie parametry do każdego typu włosów.

Ponadto prostownica nagrzewa się ultra szybko, bo zaledwie w 5 sekund! Jest to więc idealnie wyjście dla osób zabieganych, dla których cenna jest każda minuta.

Ochrona włosów

Idealnie proste włosy lub doskonałe loki bez efektu puszenia i elektryzowania się? Dzięki BaByliss Pro Elipsis 3000 to możliwe. Prostownica posiada funkcję jonizacji. Jony ujemne neutralizują dodatnie ładunki na włosach i ujarzmiają elektryzujące się, spuszone kosmyki. Dodatkowo dzięki jonizacji włosy będą zachwycać gładkością i blaskiem.

Najlepsza prostownica – BaByliss Pro Elipsis 3000

Poszukujesz idealnej prostownicy do włosów? Niezależnie od tego, czy jesteś fryzjerem, czy lubisz zmieniać fryzury sama w domu – BaByliss Elipsis to prostownica dla Ciebie! Doskonale sprawdzi się do każdego rodzaju włosów. Ponadto z nią możesz uzyskać naturalne loki! Z kodem rabatowym EL2000 kupisz Elipsis w najniższej cenie na rynku! Wejdź i użyj kodu: https://www.fryzomania.pl/babyliss-pro-bab3000epe-elipsis-3000-prostownica-do-wlosow.html Nie czekaj, sprawdź.