Debiutujący festiwal Summerland prezentuje gwiazdy polskiego rapu w Poznaniu

Po raz pierwszy w historii odbędzie się festiwal Summerland, którego termin wyznaczono na lipiec tego roku. Wydarzenie to odbędzie się na terenie Skweru Play, znajdującego się w Poznaniu, gdzie na scenie zaprezentuje się aż sześć gwiazd polskiej sceny rapowej. Bilety na ten festiwal można już nabyć.

15 lipca, pod adresem ul. Bułgarskiej 17, na Skwerze Play w Poznaniu będzie miało miejsce to niezwykłe wydarzenie – pierwsza edycja Summerland Festival. Wśród występujących artystów znajdą się dobrze znane postaci z polskiego świata hip-hopu.

Na scenie pojawi się White2115, który zdobył sławę dzięki swojemu hitowi „California” z 2018 roku, który stał się popularny w całym kraju. Innym artystą, który zagra koncert jest Malik Montana, raper budzący wiele kontrowersji ze względu na swoją twórczość, ale jednocześnie posiadający liczne grono wiernych fanów. Fani zgromadzeni na Skwerze Play będą mieli także okazję usłyszeć Fukaja – członka wytwórni hip-hopowej SBM Label. Artysta ten w 2021 roku wydał swój debiutancki album zatytułowany „Chaos”.

Festiwal nie obędzie się także bez udziału członka grupy OIO – Otsochodzi, który również zaprezentuje się na scenie. Wśród występujących znajdzie się również Zeamsone, który w wieku zaledwie 15 lat opublikował swój pierwszy utwór na YouTube pod tytułem „Stay Fly”. Również raper Diho, znany ze współpracy między innymi z raperem Sentino, będzie częścią tego wyjątkowego wydarzenia.