Drugi koncert Dawida Podsiadło na Enea Stadion Poznań zaplanowany na czerwiec 2024 – bilety w sprzedaży od grudnia

Wydarzenia kulturalne, które mają oczarować mieszkańców Poznania w nadchodzącym roku, zapowiadają się pełne atrakcji. Jednym z nich, który wyróżnia się na tle innych, jest nowo zapowiedziany drugi koncert Dawida Podsiadło. Bilety na te wyjątkowe spotkanie muzyki i publiczności będą dostępne do zakupu już od 5 grudnia. Artysta spotka się ze swoimi fanami na Enea Stadion Poznań dwukrotnie – 15 i 16 czerwca.

Po niezapomnianym występie, który odbył się 26 sierpnia na PGE Narodowym i zgromadził rzeszę 80 tysięcy fanów, Dawid Podsiadło zapowiedział stadionową trasę koncertową na rok 2024. W ramach tej trasy odbędą się dwa koncerty w Gdańsku i Chorzowie oraz jeden na Enea Stadionie w Poznaniu. Bilety na pięć pierwszych wydarzeń rozeszły się w mgnieniu oka, co skłoniło artystę do dodania do planu trasy kolejnego koncertu w Poznaniu. 16 czerwca 2024 roku ponownie wystąpi dla swojej publiczności na Enea Stadionie. Wszystkie zaplanowane na nadchodzący rok koncerty będą wyjątkowe, gdyż odbędą się według formuły 360 stopni, z centralnie umieszczoną sceną.

– To decyzja, która napawa nas ogromną radością. Jako osoby zarządzające obiektem nie widzimy żadnych przeszkód w organizacji koncertów jeden po drugim. Od wielu lat prowadzimy wiele skomplikowanych wydarzeń na Enea Stadionie, podczas których wypracowaliśmy sprawdzone procedury działania w takich sytuacjach. To dowodzi, że Enea Stadion to nie tylko miejsce sportowych rywalizacji, ale również miejsce spotkań biznesowych i wielkich artystycznych wydarzeń, takich jak koncerty czy festiwale. Na terenie stadionu, w tym także w klubie B17, co miesiąc odbywa się kilkanaście eventów – komentuje Małgorzata Sak, dyrektor ds. spółki Stadion Poznań.