Emultimax Poznań: Twój lokalny partner w doborze odpowiedniej klimatyzacji w swoim domu!

Upały co sezon letni dają się we znaki każdemu z nas. Warto więc zainwestować w klimatyzację i oczyszczacz powietrza dla swojego domu, biura lub lokalu, podnosząc tym samym komfort domowników, gości i Klientów. Skorzystaj z wysokojakościowych produktów klimatyzacyjnych i świadomie wpłyń na Twoje najbliższe otoczenie. Zastanawiasz się nad tym, czy warto odwiedzić punkt sprzedaży Emultimax? Poznań to miasto, w którym możesz poznać ofertę firmy osobiście. Dowiedz się więcej na temat oferowanych produktów i skorzystaj z kompleksowej obsługi zespołu specjalistów. Odpowiedzą oni na Twoje wszystkie pytania i zapewnią profesjonalną pomoc w finalizacji zakupu.

Co znajdziesz w ofercie Emultimax? Oferta szyta na miarę Twoich potrzeb

Oferta Emultimax przystosowana została do realnych potrzeb klientów – zakładając zarówno systemy ogrzewania jak kominki oraz grzejniki elektryczne, jak i systemy chłodzenia oraz oczyszczania powietrza, takie jak klimatyzację i oczyszczacze powietrza. Poznań to jedna z miejscowości, w której możesz przekonać się o tym na własne oczy, odwiedzając punkt sprzedaży przy ulicy Rzemieślniczej 89 w Baranowie. 

Nie musisz jednak wychodzić z domu, by poznać dostępne urządzenia i rozwiązania. Potrzebujesz do tego jedynie dostępu do komputera z internetem. Wejdź na stronę Emultimax.pl i sprawdź wyposażenie, które pomoże Ci zadbać o komfort cieplny w swojej nieruchomości.

Przy współczesnym zapotrzebowaniu na ciepło, biorąc pod uwagę stosunek jakości i efektywności do ceny oraz komfortu użytkowania, elektryczne kominki i grzejniki cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów. Warto jednak pamiętać o tym, że poza wyżej wymienionymi urządzeniami elektrycznymi do serii nowoczesnego wyposażenia systemów wspierających regulację temperatury zaliczamy też:

  • grzejniki łazienkowe, 
  • piece akumulacyjne,
  • kurtyny powietrzne.

Chcesz osobiście zobaczyć wydajność i design takich rozwiązań jak kominki lub klimatyzatory? Poznań to lokalizacja punktu sprzedaży Emultimax, w którym na klientów czeka pełen oferowany asortyment. Doradcy z kolei pomogą Ci w zakupie właściwego rozwiązania.

Czy warto wybierać elektryczne systemy grzewcze?

Innowacyjne elektryczne konstrukcje służące do utrzymania komfortowej temperatury obiektów to sprawdzone rozwiązanie o wysokiej wydajności. Doskonale sprawdzą się one jako forma wsparcia tradycyjnych form grzewczych na paliwa stałe (takie jak drewno, węgiel i ekogroszek) i ciekłe (takie jak gaz) lub jako podstawowy system ogrzewania pomieszczeń. Zapomnij o instalacji pieca czy dodatkowych zbiorników na paliwa.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Emultimax? Profesjonalne wsparcie i indywidualna pomoc

Emultimax to idealny przykład firmy kompletnej, która gwarantuje fachowe i kompleksowe doradztwo świadczące przez ekspertów w trakcie konsultacji i rozmów z klientami. Wspierają oni proces wyboru i zakupu urządzeń elektrycznych od A do Z – poznając rzeczywiste potrzeby użytkownika, by móc zarekomendować właściwy sprzęt zgodny z indywidualnymi oczekiwaniami oraz potrzebami. 

Co więcej, firma Emultimax jest na rynku od 19 lat – od 2004 roku, gdy rozpoczęła ona swoją działalność handlową, wprowadzając do sektora grzewczego m.in. maty grzewcze. Obecnie jest to autoryzowany dystrybutor wyposażenia pochodzącego od renomowanych producentów grzewczych urządzeń elektrycznych wykorzystywanych m.in. do ogrzewania, wentylowania i klimatyzacji. 

W ofercie znaleźć można asortyment Warmtec. To marka, która na podstawie doświadczenia zdobywanego przez lata współpracy z klientami o zróżnicowanych potrzebach i wymaganiach, stworzyła serię gotowych produktów niewymagających indywidualnego dostosowania. Poznaj modele urządzeń grzewczych tej marki, które wykonane z wysokiej klasy tworzyw z pewnością okażą się trafną inwestycją dla Twojego domu!

Przekonaj się o jakości asortymentu Emultimax na własne oczy i zobacz systemy grzewcze lub klimatyzatory. Poznań to nie jedyny punkt sprzedaży, w którym możesz odwiedzić firmę Emultimax. Do Twojej dyspozycji jest aż 6 innych lokalizacji, do których należy m.in.: Warszawa, Kraków, Rzeszów, Zamość i Gdańsk.