Hillary Clinton gościem Impact’21

Już niedługo w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja topowego wydarzenia gospodarczo-technologicznego, czyli Impact’21. Już za miesiąc, 27 i 28 października 2021 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkają się najlepsi specjaliści z największych i najbardziej topowych firm, a także politycy oraz naukowcy. Niewątpliwą gratką dla wszystkich odwiedzających Impact’21 będzie wystąpienie sekretarza stanu i senatorki —  Hillary Clinton.

Transfer do stolicy Wielkopolski

Po dwóch latach spędzonych w Warszawie, Impact’21 wraca do Poznania. Konferencja zorganizowana na terenie MTP, odbędzie się aż na czterech scenach, na których w 16 ścieżkach tematycznych wystąpi blisko czterysta mówców. Wydarzenie uświetni gość specjalny —  prawniczka Hillary Clinton, była sekretarz stanu reprezentująca Nowy Jork, a także pierwsza dama Stanów Zjednoczonych i kandydatka na prezydenta USA w 2016 r.

Prelekcja Hillary Clinton

Prelekcja Hillary Clinton nie odbędzie się niestety stacjonarnie, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, ale online. Była pierwsza dama połączy się z uczestnikami Impact’21 27 października o godzinie 11:00. Podczas godzinnej dyskusji będzie okazja porozmawiać między innymi o zielonym ładzie, transformacji energetycznej, cyfrowej przyszłości, rozwoju e-commerce, otwartej bankowości i tematyce women empowerment.

Czym jest Impact’21?

Konferencja Impact’ od 2016 jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w tej części Europy. Właśnie podczas tej imprezy ogłaszano wiele topowych projektów, m.in. premierę GovTech Polska czy Krajowego Planu Odbudowy. Wydarzenie organizowane jest w formule hybrydowej i będzie transmitowane na platformie online Impact, a także Wirtualną Polskę i portal money.pl.