Imprezy plenerowe w Poznaniu czas start. Będzie się działo!

Po zimowych i wczesnowiosennych chłodach kwiecień wita nas cieplejszą pogodą. Co za tym idzie, coraz więcej chęci do spacerów i spotkań na świeżym powietrzu. Nad Wartą już widać przygotowania do nowego sezonu!

Pewne jest, że na bulwary nad Wartą wrócą zarówno Ogród Szeląg na Szelągu jak i Stary Port Poznań oraz Kontener Art na Starym Mieście. Będzie również Nurt pod Mostem Królowej Jadwigi oraz lubiana przez wszystkich Rojber Plaża, barbarka i BurgerKont. Już drugi rok zapraszać będzie również Klub na Fali wraz z lodziarnią, boiskiem do gry w piłkę plażową oraz koktajlbar.

Chociaż jeszcze sporo miejscówek jest zamkniętych, 14 kwietnia otworzył się KontenerART. W tym sezonie rozszerza swoją ofertę na przestrzeń z grami i zabawami. Bule, szachy, planszówki zostaną oddane do dyspozycji gości. 15 kwietnia uroczyście otworzył się Ogród Szeląg. Stworzono tam przestrzeń do spotkań, słuchania muzyki czy zwykłego relaksu.

Szacuje się, że do końca kwietnia większość kultowych lokali nad Wartą zostanie już otwartych. Będzie więc gdzie spędzić majówkę!