IX Edycja Poznańskiego Festiwalu Kryminału "Granda" wypełniona spotkaniami z autorami

Nieprzerwanie już po raz dziewiąty, Poznań staje się miejscem wyjątkowego festiwalu kryminalnego „Granda”. To tutaj miłośnicy literatury sensacyjnej mogą wziąć udział w emocjonującym spotkaniu z autorami książek, które potrafią przerażać i trzymać w napięciu. Dla najmłodszych uczestników festiwalu, zwanych Grandziarzami, przygotowano również specjalne atrakcje. Organizatorzy zadbali o to, aby impreza spełniała oczekiwania wszystkich swoich gości.

IX Poznański Festiwal Kryminału „Granda” to trzy pełne emocji dni, od piątku 22 września do niedzieli 24 września, kiedy to Poznań staje się prawdziwym rajem dla fanów literatury kryminalnej i sensacyjnej. Będzie można tu posłuchać rozważań i historii twórców takich jak Joanna Opiat – Bojarska, Szymon Jadczak czy Ryszard Ćwirlej.

Na festiwalowej scenie pojawią się autorzy najpopularniejszych obecnie kryminałów publikowanych w Polsce. Warto podkreślić, że charakterystyczną cechą tego festiwalu jest jego dwutorowość. Z jednej strony, mamy tu spotkania autorskie na scenie, z drugiej – stacje sensacji, które zapewniają uczestnikom niezapomniane doznania.