Koniec bojkotu kibiców Lecha Poznań?

Już niedługo Lech Poznań będzie obchodził setną rocznicę istnienia klubu. Czy z tej okazji fani Kolejorza zakończą bojkot meczów rozgrywanych na poznańskim stadionie?

Bojkot kibiców Lecha Poznań

Bojkot kibiców Lecha Poznań trwa od połowy lipca – jest to forma protestu przeciwko władzom klubu oraz słabym wynikom ostatnich meczy. Kibice zarzucali też zarządcom klubu nieudolne działania transferowe.

Faktem jest, że przez ostatnie 5 lat Lech Poznań nie osiągnął żadnego sukcesu w piłce nożnej oraz nie zdobył żadnego trofeum. Fani Kolejorza wspierali swoją drużynę w meczach poza lokalnym stadionem, jednak na poznańskich meczach nie było znaku dopingu – można było zauważyć brak flag czy specjalnych dekoracji na trybunach.

Dobra passa Kolejorza

Wydaje się jednak, że zła passa opuściła Kolejorza – pierwsze mecze sezonu zapowiadają się obiecująco, został nawet liderem tabeli. Do drużyny dołączyli nowi, obiecujący zawodnicy, m.in: Radosław Murawski, Artur Sobiech czy Barry Douglas. Wierzymy, że ze wsparciem Kibiców uda się zdobyć to, o czym marzą wszyscy fani Lecha Poznań – Mistrzostwo Polski.