Lech Poznań straci ważnego piłkarza. Mają już następcę!

To już pewne – Pedro Rebocho od nowego sezonu nie będzie grał w barwach Lecha Poznań. Proponowanym zastępcą ma być grający obecnie na wypożyczeniu w Schalke 04, Fin Jere Uronen. 

Ostatni sezon dla Lecha wielobarwny. Jedni zwracają uwagę na fakt, że klubowi nie udało się obronić mistrzostwa Polski. Inni jednak wspominają o fantastycznej walce w Lidze Konfederacji i całkiem obiecującym występie w Lidze Europy. Tym bardziej smuci fakt, że wraz z przyszłym sezonem, z zespołu odejdzie Pedro Rebocho, który stanowił ważny filar w grze zespołu.

Dyrektor sportowy ma jednak zastępcę w osobie Barrego Douglasa. Ten lewy obrońca w obecnym sezonie był najczęstszym zmiennikiem Rebocho. Inni jednak wskazują, że Lech Poznań szykuje się już do sprowadzenia grającego obecnie w Schalke 04, Jere Uronena. Zawodnik ten aż 61 razy występował w reprezentacji Finlandii.

Wszystko to jednak pozostaje, póki co w sferze dziennikarskich domysłów. O tym, jak będzie wyglądał skład Lecha Poznań, dowiemy się z początkiem kolejnej rundy rozgrywek.