Malta Ice Rink w Poznaniu ponownie otwarte dla miłośników łyżwiarstwa

Z radością informujemy, że od ostatniej soboty, lodowisko Malta w Poznaniu powróciło do pełnej działalności. Jest to obiekt sezonowy, położony na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Baraniaka, który dostarcza rozrywkę dla entuzjastów łyżwiarstwa przez całe siedem dni w tygodniu.

Według informacji przekazanych przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, na lodowisku istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu takiego jak łyżwy, kaski czy specjalne chodziki wspomagające naukę jazdy. Już za tydzień odbędzie się pierwsze z zaplanowanych wydarzeń muzycznych – Ice Party.

Miłośnicy łyżwiarstwa mają możliwość korzystania z tafli lodu każdego dnia, od godziny 8:00 do 22:00. Natomiast w piątki i soboty lodowisko będzie czynne aż do godziny 23:00.

Lodowisko Malta oferuje usługę profesjonalnego instruktora jazdy na łyżwach oraz prowadzi punkt ostrzenia sprzętu. Zarówno w piątkowe, jak i sobotnie wieczory organizowane są Ice Party – imprezy, podczas których lodowisko jest efektownie podświetlone, a uczestników bawi profesjonalny DJ.

Lodowisko Malta jest częścią programu OK Poznań. Oznacza to, że wszyscy mieszkańcy Poznania, którzy płacą tam podatki i posiadają kartę OK Poznań, mogą skorzystać z obiektu za symboliczną złotówkę. Jest to możliwe dzięki puli wejść na obiekty POSiR, którą każdy uczestnik programu otrzymał w roku 2023.