Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg. Policja bada szczegóły wypadku!

Wszystko wydarzyło się późno w nocy, 26 lutego. Z nieznanych przyczyn przypadkowy mężczyzna zbliżył się do torów kolejowych i został potrącony przez pociąg relacji Kraków – Gdynia. Policja bada szczegóły wypadku.

Do zdarzenia doszło około 3 nad ranem pomiędzy stacjami Poznań Wschód i Poznań Garbary. Około pięćdziesięcioletni mężczyzna w niedozwolonym miejscu przechodził przez tory kolejowe. Nie zauważył przejeżdżającego pociągu na trasie Kraków – Gdynia. Nie udało się go uratować.

Na miejsce błyskawicznie przyjechały służby ratownicze oraz prokurator, technik i biegły z Zakładu Medycyny Sądowej. Ciało nieznajomego mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Ruch na trasie kolejowej był zatrzymany na kilka godzin.

Policja nadal bada okoliczności zdarzenia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że nie można wykluczyć że mężczyzna targnął się na swoje życie. Zagadkę stanowi również tożsamość zmarłego. Policja prosi o kontakt wszystkich tych, którzy mogą rzucić nowe światło w tej sprawie. Każda informacja będzie sprawdzana.