Poznań z czasowym ograniczeniem prądu. Zobacz które dzielnice będą miały największy problem!

W dniach od 3 do 10 kwietnia operator sieci Enea poinformował o czasowa braku prądu w niektórych dzielnicach Poznania i okolic. Oto, gdzie będą największe problemy.

3 kwietnia w godzinach między 8:00 a 14:00 z brakami w dostępie do energii elektrycznej muszą liczyć się mieszkańcy ulic: Kozaka, Opolskie, Leszczyńskiej, Lelewela i Korczaka. Problemy wystąpią również na ulicach Miłowita, Leszka oraz Chociebora i Radziwoja. Z brakiem prądu muszą liczyć się również mieszkańcy Gruszczyn, ulicy Zielińskiej, Katarzyńskiej, Zapolskiej oraz Rodzinnych Ogródków Działkowych w Gruszczynie. W Poznaniu nie będzie prądu również na ulicy Gorzowskiej, Odrzyckiej, Bukowskiej, Perzyckiej, Ławica a także Szmytówny.

Dzień później czasowe wyłączenia między 8:30 a 14:30 będą miały miejsce na ulicy Lechickiej, Minikowo, Jasielskiej, Wiatraczanej, Poznańskiej oraz Szkutniczej. Już w środę, 5 kwietnia wystąpią problemy z dostępem do energii elektrycznej w Poznaniu na ulicy Ugory. Czasowy brak prądu obejmie godziny od 8:00 do 13:00.