Najważniejsze wydarzenia kulturalne w Poznaniu. Zobacz, co czeka nas w najbliższych dniach!

Koncert Macieja Maleńczuka czy kapeli Maliszów, to jedne z wielu atrakcji kulturalnych, jakie przygotował w najbliższych dniach dla mieszkańców i turystów Poznań. Koniecznie sprawdź, oferta jest bardzo bogata!

Czas tuż przed Wielkanocą obfituje w wiele atrakcji kulturalnych, utrzymanych nie tylko w religijnym charakterze. 4 kwietnia będzie można poprawić sobie humor oglądając SUMO -Stand-Up Nic Open, która przyjeżdża aż z Wrocławia z najlepszymi żartami. Jeżeli wolisz doznania muzyczne, na Akademii Muzycznej Aula Nova przy placu Stefana Stuligrosza zagra rodzinna kapela z Męciny Małej. Kalepla Maliszów inspiruje się przede wszystkim tradycyjną muzyką wiejską.

W ten sam dzień, przy ulicy Feliksa Nowowiejskiego 17 w Poznaniu będzie można posłuchać „Opowieści o Kobietach mądrych i przewrotnych – baśnie z różnych stron świata tylko dla dorosłych.

5 kwietnia Akademia Muzyczna zaprasza na Koncert Organowy w ramach IX Międzynarodowej Konferencji: Historyczne Organy – problemy renowacji i rekonstrukcji. Gościnnie wystąpi Michał Dłuźniak.