Poznanianie, zadbajcie o swoje zdrowie! Caritas i Urząd Miasta zapraszają na Białą Sobotę poświęconą działaniom prozdrowotnym

Planowanie zdrowotnych kwestii z wyprzedzeniem jest kluczem do długotrwałego dobrego samopoczucia. Już za tydzień, w Poznaniu, organizowany jest wydarzenie o nazwie Biała Sobota. Jest to wspólne przedsięwzięcie Caritas oraz Urzędu Miasta, które ma na celu poprawę stanu zdrowia mieszkańców.

10 lutego specjaliści różnych dziedzin medycyny będą dostępni dla mieszkańców Poznania w Szkole Katolickiej znajdującej się przy ulicy Głogowskiej 92. Celem jest udzielenie bezpłatnych porad medycznych wszystkim osobom potrzebującym.

Podczas tego wydarzenia, osoby zainteresowane będą miały możliwość wykonania podstawowych badań laboratoryjnych i profilaktycznych. Do dyspozycji będą m.in. osteobus, słuchobus, czy mammobus, które umożliwią przeprowadzenie specjalistycznych badań.

Zorganizowano również liczne wykłady i szkolenia, które mają na celu edukację poznaniaków na temat zdrowego stylu życia. Wszystko to rozpocznie się w przyszłą sobotę o godzinie 10:00.