PupiLove targi w Poznaniu

Już najbliższą niedzielę 28 sierpnia odbędzie się wydarzenie, na które czekają z niecierpliwością wszyscy miłośnicy psów i kotów. Do Poznania zawitają znowu PupiLove Targi. Jest to okazja do zakupu najróżniejszych akcesoriów i produktów stworzonych specjalnie z myślą o czworonożnych pupilach.  PupiLove Targi będzie można zobaczyć w Galerii Malta. Wstęp na wydarzenie jest oczywiście bezpłatny

Targi odbywają się specjalnie z myślą o właścicielach psów i kotów.  Miłośnicy czworonogów będą mieli okazję, do odwiedzenia licznych stoisk. swoje zaprezentują zarówno większe, jak i mniejsze firmy. Wszystkie produkty są tworzone z miłości do zwierząt, a wśród nich można znaleźć prawdziwe perełki takie jak ręcznie szyte smycze czy szelki. Na stoiska znajdziemy również przysmaki dla zwierząt, kosmetyki, maty do samochodu, zabawki, legowiska, kocyki i wiele więcej. Wszystkie przedmioty można zobaczyć i dotknąć co dla wielu osób jest ogromnym atutem.

Podczas targów można także wesprzeć zwierzęta, które potrzebują pomocy. Nawet drobny datek może się przyczynić do poprawienia sytuacji bezdomnych oraz chorych psów i kotów, którymi nie ma się kto zaopiekować.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość wzięcia udziału w mini sesji fotograficznej. Każda osoba, która odwiedzić targi ze swoim pupilem, może otrzymać nieodpłatnie zdjęcie zwierzaka zrobione przez profesjonalnego fotografa.

W czasie targów zostanie także przeprowadzony konkurs, w ramach którego będzie można wygrać atrakcyjne nagrody przygotowane specjalnie przez wystawców.

Targi odbędą się 28 sierpnia, w Poznaniu, w Galerii Malta na poziomie zero w godzinach od 11 do 17.

O tym jak zadbać o swojego pupila przeczytasz na stronie https://puppies.pl/