Rozświetlenie choinki miejskiej na placu Kolegiackim: Festiwal świątecznych emocji z udziałem lokalnych władz i atrakcjami dla wszystkich

Zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystości rozświetlenia miejskiego drzewka świątecznego, która odbędzie się na malowniczym placu Kolegiackim. Wydarzenie zostało zaplanowane przez lokalne władze Poznania na godzinę 17:00 i każdy jest mile widziany do włączenia się w tę wyjątkową, świąteczną atmosferę.

Uroczystość ta stanowi kolejny element świątecznej atmosfery, jaka panuje obecnie w stolicy Wielkopolski. Prawdziwe jarmarki świąteczne można spotkać na placu Wolności oraz na przestrzeni Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to prawdziwe centrum atrakcji dla odwiedzających, gdzie jednym z głównych punktów jest monumentalne koło młyńskie. Ponadto, goście mają możliwość skorzystania z oferty kilkudziesięciu straganów, pełnych różnorodnych produktów i pamiątek.

Rozświetlenie choinki miejskiej na placu Kolegiackim będzie nie tylko pięknym spektaklem świateł, ale również okazją do zobaczenia pokazów akrobatycznych oraz posłuchania koncertu, w którym nie zabraknie największych hitów świątecznych. Wystąpią m.in. śpiewacy z Teatru Muzycznego, którzy przyniosą odrobinę magii do tych świątecznych chwil.