Targi wracają po rocznej przerwie

Po niemal rocznej przerwie, do Poznania powracają targi biznesowe! Jako pierwsze w naszym mieście pojawią się ITM Industry Europe, czyli spotkanie Przemysłu Ery Cyfrowej, ale wiele innych jeszcze przed nami, bo Międzynarodowe Targi Poznańskie maja zapełniony kalendarz aż do końca roku.

Spotkanie Przemysłu Ery Cyfrowej

Czym są ITM Industry Europe? To jedne z największych targów przemysłowych w Europie, które prezentują światowe trendy zgodnie z ideą Przemysłu 4.0. Targi rozpoczną się 31 sierpnia i potrwają do 3 września, oczywiście na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Spotkanie Przemysłu Ery Cyfrowej to coroczne miejsce spotkań liderów sektora innowacji, na których trzeba być jeśli jesteś osobą z branży.

Co czeka na zwiedzających?

Na zwiedzających czekać będą nie tylko liczne ekspozycje światowej klasy wystawców, konferencje, szkolenia czy debaty (w panelach wezmą udział m.in. Olga Semeniuk, podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii oraz Tadeusz Kościński, minister finansów, funduszy i polityki regionalnej), ale i przede wszystkim mnóstwo specjalistycznych maszyn, pokazy drukowania 3D, a także pokazy… robotów, np. mobilnego robota dezynfekującego oraz nowoczesną myjnię natryskowo-ultradźwiękową. Ekspozycja zostanie podzielona na sektory, które pomogą zapoznać się ze wszystkimi gałęziami przemysłu:
  1. MACH-TOOL (w programie m.in.: obrabiarki i narzędzia, aparatura kontrolno-pomiarowa, automatyka i robotyka)
  2. METALFORUM (w programie m.in.: Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego)
  3. SURFEX (w programie m.in.: Salon Technologii Obróbki Powierzchni, Poligon Umiejętności)
  4. WELDING (w programie m.in.: Salon Spawania i Cięcia)
  5. SMART FACTORY (w programie m.in.: strefa prezentacji innowacyjnych rozwiązań z zakresu tzw. fabryki przyszłości)
  6. NAUKA DLA GOSPODARKI

Spotkaniu Przemysłu Ery Cyfrowej towarzyszą Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, Targi Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, Forum Odlewnicze FOCAST oraz 3D SOLUTIONS – Targi Druku i Skanu 3D.

Bilety na targi można zakupić tylko przez internet. Obowiązują również limity – 1 osoba na 15 m2 (do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione).