Wzrastające emocje przed spotkaniem Lech Poznań kontra Ruch Chorzów

Atmosfera na krajowych arenach piłkarskich jest coraz bardziej naładowana. W perspektywie nadchodzącej rywalizacji pomiędzy Lechem Poznań a Ruchem Chorzów, sympatycy poznańskiego zespołu pragną przypomnieć swoim przeciwnikom z Chorzowa, kto faktycznie dyktuje warunki w lidze. Na poznańskich ulicach zaczęły pojawiać się plakaty oraz ulotki wyraźnie sygnalizujące emocje panujące wśród kibiców. Czy ta gorąca rywalizacja przeniknie również na boisko?

Zbliżająca się potyczka między Lechem Poznań a Ruchem Chorzów już w tej chwili wywołuje silne emocje. Można to zaobserwować na ulicach Poznania, gdzie zauważyć można ponad 200 plakatów i ulotek, nawołujących do wsparcia lokalnej drużyny. Akcję zorganizowali sympatycy Lecha Poznań – Ratajscy Fanatycy wspólnie z Grunwald i Wildeccy Fanatycy. Kibole zachęcają do uczestnictwa w masowym przemarszu na stadion, zapewniając jednocześnie „świetną zabawę”.

Emocjonujące starcie przed nami. „Wczorajszy wieczór przyniósł pojawienie się powyżej 200 plakatów na naszej dzielnicy i w pobliżu, które nawoływały do przybycia na mecz z Ruchem oraz zwłaszcza do udziału w przemarszu z okolic McDonalda przy Grunwaldzkiej na stadion! Start zaplanowano na najbliższą sobotę, 4 listopada o godzinie 18. Wspólnie z Grunwald i Wildeccy Fanatycy gwarantujemy, że będzie to świetna zabawa” – tak oznajmili w mediach społecznościowych kibice Lecha Poznań z Rataj.