Zaawansowany obiekt sportowy w Poznaniu, Enea Stadion, nominowany do międzynarodowej nagrody SPORTBIZ Awards

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych stadionów w Polsce, Enea Stadion w Poznaniu, siedziba klubu piłkarskiego Lech Poznań, wyróżniono nominacją do czołowej międzynarodowej nagrody – 20. edycji SPORTBIZ Awards. Zaszczyt ten umieszcza go na tej samej liście z innymi znaczącymi obiektami sportowymi w kraju, takimi jak PGE Stadion Narodowy czy Stadion Śląski.

Wyróżnienie Enea Stadionu przez SPORTBIZ Awards, jedne z najbardziej prestiżowych nagród w sektorze biznesu sportowego, jest dowodem na jego wysoką jakość i znaczenie w świecie polskiego sportu. Nominacja ta nie jest tylko dla stadionu, ale stanowi również ukłon w stronę osiągnięć i zaangażowania wszystkich tych instytucji i osób, które przyczyniają się do jego ciągłego rozwoju i sukcesu.

To już dwudziesta edycja prestiżowych nagród SPORTBIZ Awards, które honorują projekty, instytucje oraz osoby mające istotny wpływ na rozwój sektora sportowego. Jury z wielką starannością wyselekcjonowało kandydatów do wyróżnienia w dwunastu różnych kategoriach. Wyniki zostaną ogłoszone 9 kwietnia na Gali SPORTBIZ Awards w Warszawie, gdzie dowiemy się, kto ostatecznie zdobędzie te prestiżowe tytuły.