Zderzenie drogowe na trasie Poznań-Biedrusko blokuje ruch

Jedno z najważniejszych ciągów komunikacyjnych w okolicy Poznania, trasa łącząca to miasto z miejscowością Biedrusko, stała się areną poważnego wypadku. Incydent ten obejmował aż cztery samochody osobowe, co przyczyniło się do całkowitego paraliżu ruchu na tym odcinku drogi.

Niestety, dramatyczne wydarzenia rozegrały się na wspomnianej trasie. W szczególności doszło do nich w miejscu, gdzie droga krzyżuje się z drogą prowadzącą do Bolechowa. W rezultacie tej niefortunnej kolizji, cztery pojazdy zderzyły się ze sobą. Dwa z nich zostały tak poważnie uszkodzone, że skończyły swoją podróż w rowie przydrożnym.

Na miejscu natychmiast pojawili się służby ratunkowe. To właśnie dla nich zajęcie drogi przez rozbite auta stało się poważnym wyzwaniem. Aktualnie pięć ekip straży pożarnej i trzy zespoły medycznego ratownictwa pracują na miejscu, starając się zarówno uporać z konsekwencjami kolizji jak i pomóc poszkodowanym.

Pośród uczestników tego tragicznego zdarzenia, siedem osób wymagało natychmiastowej pomocy medycznej. Obecnie są one pod stałą opieką wykwalifikowanych medyków.

W związku z powyższym, trasa Poznań-Biedrusko jest aktualnie całkowicie zablokowana dla ruchu. Każdy, kto planuje podróż tą drogą, musi liczyć się z koniecznością znalezienia alternatywnej trasy.