Adidas rozbudowuje swój sklep outletowy w FACTORY Poznań, zwiększając powierzchnię do prawie tysiąca metrów kwadratowych

Adidas, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek sportowych na świecie, postanowiła zdecydowanie powiększyć swoje miejsce obecności w FACTORY Poznań. Tym samym, znacząco zwiększyła przestrzeń swojego jedynego w Wielkopolsce sklepu typu outlet. Nowa powierzchnia sklepu wynosi teraz niemal 1000 metrów kwadratowych, co stanowi wzrost o prawie 50%.

Po rozbudowie salon będzie mógł poszczycić się nie tylko szerszą gamą produktów dostępnych dla klientów, ale również nowoczesnym designem, który został stworzony zgodnie z najnowszymi trendami i koncepcjami marki. Dodatkowo, projekt uwzględnia zasady zrównoważonego rozwoju, podkreślając zaangażowanie firmy w troskę o środowisko.

Ciekawostką jest fakt, że salon adidas w FACTORY Poznań jest trzecim placówką tej marki, która decyduje się na tak dużą rozbudowę. Po jej finalizacji, sklep będzie miał łącznie 875 metrów kwadratowych powierzchni, dzięki czemu doskonale uzupełni ofertę innych marek sportowych i outdoorowych dostępnych w tym centrum handlowym.