Betlejem Poznańskie pojawi się w święta na Placu Wolności i Targach Poznańskich

Zapach świąt jest już odczuwalny na placu Wolności, gdzie Betlejem Poznańskie wprowadza wszystkich w magiczną atmosferę. Od najbliższej soboty zarówno mieszkańcy miasta, jak i odwiedzający będą mieli szansę doświadczyć świątecznej atmosfery również na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP). Przygotowano tam liczne atrakcje, takie jak lodowisko, Domek Św. Mikołaja czy symulator jazdy saniami.

„18 listopada, nasze drzwi będą otwarte dla wszystkich chętnych. Staraliśmy się stworzyć program pełen atrakcji, tak aby każdy z gości znalazł coś dla siebie. Już teraz udało nam się zaprosić na nasz teren największe młyńskie koło w mieście. Ponadto, jak co roku, przygotowaliśmy jedno z nielicznych w Poznaniu lodowisk pod gołym niebem” – podkreśliła Karolina Niementowska, odpowiedzialna za komunikację korporacyjną Grupy MTP.

Najmłodszych odwiedzających targi już od sobotniego południa ucieszy „Bajanka”, która zaprosi dzieci pod scenę, oferując im wspólną zabawę i baśniowy czas. O 15.00 rozpocznie się pierwsze muzyczne spotkanie w ramach konkursu „Muzyka na jarmarku”. Na świątecznej scenie wystąpi zespół Emce One, który specjalnymi utworami wprowadzi wszystkich gości w wyjątkowy nastrój. O godz. 17:00 publiczność usłyszy koncert Pierwszej Poznańskiej Niesymfonicznej Orkiestry Ukulele, który na pewno wypełni teren jarmarku dźwiękami muzyki.