Dwa koncerty na stadionie przy ulicy Bułgarskiej podczas weekendowego wieczoru

Znany artysta muzyczny ma zaplanowane dwa koncerty na najbliższy weekend. Pierwsze wystąpienie odbędzie się w sobotę około godziny 21:00 na stadionie przy ulicy Bułgarskiej, a drugie – w tym samym miejscu, dzień później, w niedzielę.

Zarówno przed, jak i po każdym z koncertów, do dyspozycji fanów będzie większa ilość pojazdów komunikacji miejskiej. Wśród wzmożonych linii znajdą się przede wszystkim tramwaje o numerach 1, 6, 13 oraz 15, które dostarczą widzów w bezpośrednie sąsiedztwo stadionu. Zarząd Dróg Miejskich proponuje również skorzystanie z parkingów znajdujących się blisko obiektu lub pozostawienie samochodu na parkingu pod Kaponierą i kontynuowanie podróży tramwajem.

Po zakończeniu koncertów, zarówno w sobotę, jak i niedzielę, możliwe jest wprowadzenie ograniczeń ruchu drogowego na niektórych ulicach. Takie działania są typowe dla dni, kiedy odbywają się ważne mecze piłkarskie. Na przykład ulica Bułgarska, od skrzyżowania z Grunwaldzką aż do Marcelińskiej, może być zamknięta dla ruchu. Podobna sytuacja może dotyczyć części ulicy Jugosłowiańskiej. Wszystkie szczegóły na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Zarządu Dróg Miejskich.

Sprzedaż biletów na oba koncerty przekroczyła 100 tysięcy egzemplarzy, co oznacza, że jeden artysta w ciągu jednego weekendu dwukrotnie wypełni stadion przy ulicy Bułgarskiej.