Działalność artystyczna poznańskiej grupy muzycznej Strefa Zero w Radiu Poznań

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich do wspólnego spędzania czasu z muzyką tworzoną przez grupę Strefa Zero, pochodzącą z Poznania. Od dnia 6 maja, ich utwory będą często grane na falach Radia Poznań, znacznie częściej niż dotychczas. To idealny moment na większą ekspozycję tej grupy, gdyż w 2024 roku obchodzić będą swoje dwudziestolecie istnienia!

W roku 2007 zespół Strefa Zero zdobył laur w wielkopolskim etapie eliminacji do festiwalu w Opolu. Utwór, który przyniósł im zwycięstwo, „Niewiele trzeba”, jest doskonale znany stałym słuchaczom Radia Poznań. Również inny popularny kawałek tego zespołu, „O poranku”, często goszczący na naszej antenie, jest zasługą tej grupy. Do końca tygodnia będziemy przypominać słuchaczom najważniejsze utwory Strefy Zero. Nie pominiemy również ich interpretacji utworów grupy Maanam, które często prezentują podczas występów na żywo.

W tym tygodniu specjalnymi gośćmi w naszym radiu będą Kasia Czarnecka, wokalistka zespołu Strefa Zero i basista grupy, Henryk Baran. Zachęcamy do wysłuchania wywiadu z nimi, który będzie nadawany najpierw we fragmentach – w środę po godzinie 10 i w piątek po godzinie 13, a potem w jego całości w sobotę od godziny 16.