Gdzie bawić się w Poznaniu? Poznaj najlepsze kluby.

Jesteś nowy w Poznaniu i zastanawiasz się, jak prezentuje się imprezowa mapa tego miejsca? Przedstawiamy subiektywną listę najlepszych klubów w poznaniu. Sprawdź, gdzie warto spędzić najbliższy weekend!

SQ Club SQ jest jednym z najbardziej znanych poznańskich klubów. Pobawisz się tutaj przy mocnej muzyce elektronicznej, która będzie grać do białego rana. Lokal oferuje niesamowite koncerty największych gwiazd muzyki rozrywkowej. Nie może Cię tam zabraknąć.

Projekt LAB LAB to klub, który ceniony jest nie tylko za piękny ogródek, ale również muzykę i niezwykłe wnętrza. Dwupoziomowa dyskoteka zachwyca niesamowitym klimatem i występami światowej klasy DJ-ów. To miejsce bardzo chętnie odwiedzane, zwłaszcza przez młodzież. Jeżeli lubisz klimat techno i dubstepu, musisz chociaż raz zabawić się w tym klubie.

Cuba Libre Social Club Dla miłośników tańca latynoskiego Cuba Libre będzie absolutnym hitem. W lokalu odbywają się imprezy taneczne, bardzo często połączone z nauką. Spotkasz tutaj naprawdę doświadczonych tancerzy, którzy z chęcią wprowadzą Cię w gorący południowoamerykański świat. Atmosfera tego miejsca jest naprawdę niesamowita. Na pewno nie będziesz żałować tego wieczoru.

Club HaH Hah, a właściwie Heaven & Hell Art & Music Club znany jest każdemu poznaniakowi. W weekendy ustawiają się tam naprawdę długie kolejki. Klub usytuował się w starej gorzelni, która wyróżnia się przepięknym designem. Do dyspozycji gości są trzy sale, w tym jedna wyłącznie dla mężczyzn. Będąc w Poznaniu, nie można ominąć tego miejsca.

Pacha Klub Pacha to miejsce, które musi odwiedzić każdy szanujący się imprezowicz. Trzy sale taneczne obstawione przez najlepszych DJ-ów gwarantują dużo dobrej zabawy. Przy dźwiękach nowoczesnej, elektronicznej muzyki będziesz bawić się do białego rana. Gwarantujemy sporo dobrej zabawy i unikalny klimat.

A jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz wybrać się na piwo kraftowe w Poznaniu, kliknij tutaj.