Lato w Plenerze w Poznaniu. Sprawdź co jeszcze będzie grane

Cykl koncertów Lato w Plenerze w tym roku odbywa się w 7 polskich miastach. Na pewno nie jest nudno. W programie znaleźli się przedstawiciele najróżniejszych nurtów muzycznych, od popu do kompletnie alternatywnych brzmień. Sprawdź, jaki wykonawcy zagoszczą jeszcze w Poznaniu.

23.07.2021 – Kukon na Nocnym Targu Towarzyskim

Kukon to młody raper z Biłgoraja, który do tej pory może pochwalić się trzema albumami. Zaliczył już kooperacje z takimi sławami jak Malik Montana czy Quebo. Słynie z mocno melancholijnych utworów, poruszających emocjonalne, uczuciowe tematy. Dla miłośników rapowych brzmień to bardzo dobra okazja, aby bliżej zapoznać się z jego najnowszą twórczością.

31.07.2021 – Tuzza

Już pod koniec miesiąca, na znanym wszystkim Poznaniakom Targu Towarzyskim, wystąpi Tuzza, wysokiej klasy przedstawiciel polskiego trapu. Ci artyści to prawdziwa elita polskiej sceny. Muzyka, którą tworzą, jest nasycona inspiracjami ze świata kina i sztuki. Jeżeli jeszcze ich nie znasz, to zdecydowanie warto pojawić się na tym koncercie.

07.08.2021 – Dwa Sławy

Dwa Sławy to grupa hiphopowa z dość długim stażem. Początkowo tworzyli w podziemiu, aby w 2012 roku wydać pierwszy studyjny singiel. W ich muzyce da się wyczuć starą szkołę, jednak nie brakuje tutaj nowoczesności. Zdecydowanie warto samemu ocenić dorobek artystyczny grupy.

12.08.2021 – Me And That Man

To zdecydowanie ciekawa propozycja. Zespół tworzy muzykę z pogranicza. Miesza ze sobą folk, country, a nawet rocka. Tematyka utworów inspiruje, ale również skłania do refleksji. Koncert na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom alternatywnych brzmień.

13.08.2021 – ReTo

Ten młody raper ma na swoim koncie wiele udanych singli i płyt rapowych. Współpracuje z takimi postaciami jak Quebonafide, Borixon, Guzior, Smolasty Żabson i QRY. To wyjątkowo utalentowany artysta, który za swój album otrzymał diamentową płytę. Na najbliższych koncertach najprawdopodobniej wystartuje ze świeżymi kawałkami. Nie może Was tam zabraknąć.