Gdzie nocować z dzieckiem w Poznaniu?

Dziecko w podróży bywa marudne i dość wymagające. Zorganizowanie komfortowego wyjazdu dla całej rodziny bywa w takich warunkach trudne. Wiele hoteli niestety nie posiada udogodnień dla dzieci, co może znacząco obniżyć jakość naszego wypoczynku. Nie kupuj kota w worku. Sprawdź, które hotele zapewnią Ci spokojny odpoczynek.

Novotel Poznań Malta

Novotel to zgadujący się niedaleko centrum miasta 3-gwiazdkowy hotel, który pozwala wygodnie i w rozsądnej cenie zanocować całej rodzinie. Do dyspozycji gości są apartamenty rodzinne, które składają się z dwóch osobnych pokoi. W samym hotelu znajdują się kąciki, które zajmą malucha, a także biblioteczka. Teren wokół hotelu sprzyja również zabawom nastolatków. Bliskość Jeziora Maltańskiego i jego atrakcji na pewno nie pozwoli nudzić się żadnemu dziecku.
 
Cena pokoju jest dość umiarkowana, a dzieci do lat 16 nocleg będą miały zupełnie za darmo.
 

HL Hotel Lechicka

Ten hotel również oferuje apartamenty rodzinne oraz możliwość dostawienia łóżeczka. W środku znajduje się kącik dla dzieci, basen oraz sauna. W okolicy znajduje się poznańska Cytadela, która jest doskonałym miejscem spacerów i wypoczynku. Na jej terenie znajdziemy sporo pomników historycznych oraz muzea. Obok jednego z nich możemy podziwiać prawdziwe czołgi. Spacer w tej okolicy na pewno nie zakończy się szybko.

HOT_elarnia

Chcąc uniknąć zgiełku miasta, możemy zarezerwować swój pobyt w HOT_elarni. Jest to 4-gwiazdkowy hotel położony tuż za Poznaniem. Usytuowano go w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Obiekt oferuje rozrywki dla dzieci i dorosłych. Na jego terenie znajduje się wielokrotnie nagradzane SPA, a także kąciki dla dzieci. Obiekt jest wprost otoczony miejscami odpowiednimi do zwiedzania i spaceru.