Romantyczne chwile w Poznaniu

Poznań jest wyjątkowo urokliwym miastem, sprzyjającym romantycznym uniesieniom i spędzaniu czasu tylko we dwoje. Wyjątkowy klimat, zabytkowe kamieniczki i uliczki potrafią zaczarować i wprowadzić w wyjątkowo magiczny nastrój. Podpowiadamy, gdzie najlepiej przenocować w Poznaniu, chcąc spędzić miłe chwile z drugą połową.
 

Vivaldi Poznań

 
Hotel Vivaldi jest jednym z bardziej luksusowych obiektów na terenie Poznania. Na jego terenie znajduje się SPA, sauna oraz łaźnia parowa.
 
Hotel oferuje pakiety przygotowane specjalnie z myślą o spędzaniu czasu we dwoje. W pakiecie znajduje się romantyczna aranżacja pokoju, kąpiele ze specjalnie wyselekcjonowanymi olejkami, wstęp do SPA oraz łaźni. Dodatkowo można dokupić kolację przy świecach, kwiaty do pokoju, owoce czy niezwykle smaczne wina.
 
W tym hotelu na pewno nie będzie nudno, a atmosfera będzie sprzyjała miłości i relaksowi.
 

Glamour

 
Bardzo blisko Poznania, w Przeźmierowie znajduje się luksusowy hotel, posiadający w ofercie idealny pakiet dla par. Możemy tam zarezerwować gorący weekend w pokoju z prywatnym jacuzzi i dużym komfortowym łóżkiem.
 
Nie zabraknie tam romantycznej atmosfery. Hotel zorganizuje nam kolacje przy świecach i relaks w saunie oraz zabiegi SPA. Po takim weekendzie do domu przyjedziemy wypoczęci i gotowi do działania.
 

City Park Poznań

 
Na spragnione unikalnej atmosfery pary, czeka również City Park. Hotel położony jest w niezwykłej okolicy i gwarantuje nam wszelkie wygody. Ten 5-gwiazdkowy obiekt posiada wszystko, czego można potrzebować w czasie wypoczynku.
 
W pakiecie dla par nie zabraknie kolacji przy świecach, słodkich niespodzianek prosto do pokoju czy zabiegów w SPA. To zdecydowanie idealna opcja dla spragnionych wrażeń kochanków, jak i par z wieloletnim stażem.