Ile kosztuje bilet na mecz Lech Poznań – FK Bodo/Glimt?

Już 23 lutego Lech Poznań zmierzy się z FK Bodo/Glimt na własnym terenie. Przedsprzedaż biletów, jaka ruszyła na to spotkanie, już za nami. Ile zapłacimy za bilet na normalnych warunkach?

Pierwszy etap sprzedaży biletów skończył się 15 stycznia. Sądząc po oficjalnych informacjach, cieszył się ogromnym powodzeniem. Nie co dzień kibice mogą oglądać starcie swojego ulubionego zespołu w europejskich pucharach. W przedsprzedaży, bilety można było kupić o 25 procent taniej.

Bilety, jakie dzisiaj możemy nabyć nie wydają się być sztucznie nadmuchane. Bilet normalny na trybuny wzdłuż linii bocznych to wydatek 120 złotych. Jednak jeżeli w pakiecie wybierzesz również kartę wstępu oraz posiadasz karnet na rundę wiosenną, wstęp na mecz będzie cię kosztował jedynie 60 złotych.

Miejsce za bramkami, to koszt 90 złotych, gdy jednak posiada się abonament, to wyniesie jedynie 45 złotych. Bilety ulgowe normalne wynoszą o 20 procent mniej a dziecięce aż o 50 procent mniej.

16 lutego Lech Poznań zagra mecz w Norwegii, natomiast rewanż tydzień później, w czwartek, 23 lutego. Mecz rozpocznie się o 21:00.