Kolejna awantura na pokładzie samolotu. Wszystko przez pijanych turystów!

Do wydarzenia doszło w połowie stycznia. Policja otrzymała zgłoszenie od Portu Lotniczego Poznań- Ławica, z prośbą o interwencję. Chodziło o dwóch pijanych pasażerów. Jeden z nich miał 2,4 promila alkoholu we krwi.

O tym, jak pijani turyści mogą zniszczyć dobrze zapowiadające się wakacje wie każdy, kto chociaż raz miał wątpliwą przyjemność podróżować właśnie w takim towarzystwie. W połowie stycznia z Portu Lotniczego Poznań- Ławica, miał wylecieć samolot z turystami do Egiptu. Niestety, nie obyło się bez problemów.

Wszystko przez dwóch czterdziestoletnich turystów, którzy zakłócali spokój na pokładzie samolotu i zachowywali się agresywnie wobec obsługi. Jak się okazało, spożywali przyniesiony na pokład alkohol i obrażali wszystkich wokół.

Przybyli na miejsce policjanci wyprowadzili z samolotów dwóch mężczyzn. Jeden z nich został skierowany wprost do izby wytrzeźwień, bo badanie alkomatem wykazało obecność aż 2,4 promila alkoholu we krwi. Naliczono mu również odpowiedni mandat. Na drugiego od razu został nałożony mandat karny w wysokości 500 złotych.