Imprezy firmowe w Poznaniu? Nic prostszego!

Poznań miasto eventowych doznań, czyli najlepsze imprezy integracyjne w mieście

Prężnie rozwijający się Poznań jest coraz chętniej wybieranym miastem na organizację eventów firmowych i fakt ten nikogo już dziś nie dziwi. Bardzo duże skupienie korporacji, firm i przedsiębiorstw powoduje powstawanie coraz większej ilości agencji zajmujących się integracją i eventami firmowymi. Czym powinniśmy kierować się przy wyborze firmy, która pomoże nam zintegrować zespół? Jakimi cechami powinna odznaczać się agencja, której powierzymy bardzo odpowiedzialną misję organizacji eventu dla nas?? Oto kilka istotnych wskazówek i porad.

Czy wymyślimy coś, czego nie wymyślili inni?

Bogactwo ofertowe agencji organizujących firmowy team building to ich największa zaleta. Wszyscy możemy wymyślić paint balla i grilla w okolicznej agroturystyce. Nie każdy wie jak zorganizować zajęcia, które zabawią, zainteresują i jednocześnie zintegrują uczestników takiego wydarzenia. Jeden z poznańskich liderów  tej branży, firma Argentum Event, zasłynęła z dużej ilości pomysłów na zajęcia zespołowe zarówno indoor jak i outdoor. Od bardziej tradycyjnych, jak koncert, występ kabaretu czy teleturniej, po ekologiczny warsztaty, specjalnę edycję Master Chefa czy przebieraną imprezę tematyczną – firma może pochwalić się ogromnym wachlarzem pomysłów i koncepcji.

Zaznaczyć warto, że te wszystkie aktywności nie tylko bawią, ale równocześnie prowokują i zachęcają do rozmowy, interakcji, small talku, współdziałania i poprawnej komuniakcji. Nie warto iść na łatwiznę zapraszając pracowników w jedno miesce na prosty poczęstunek majać jednocześnie nadzieję, że zorganizują gry i zabawy we włąsnym zakresie. Powyższe sugestie doskonale spełniają funkcje zarówno integracyjne jak i rozrywkowe.Dobra zabawa to nie od dziś klucz do udanej integracji.

Co już zorganizowaliśmy i co zorganizować jeszcze możemy?

Zapewne jest wiele firm, które mimo bardzo krótkiego stażu i niewielkiej liczby klientów, są dobre. Pytanie, czy chcemy ryzykować niezadowolenie naszego teamu by się o tym przekonać. Powinniśmy zainwestować w agencję, która może pochwalić się zadowolonymi firmami i udanymi imprezami w ilości, która będzie wymagać chwilowego zatrzymania się i zastanowienia. Wykaz usatysfakcjonowanych kontrahentów to najlepsza wizytówka dla event managerów. Koncentracja na niskiej cenie i szybkim wykonaniu jest złym pomysłem nawet przy remoncie domowej łazienki, o evencie integracyjnym nie wspominając.

Marka wyrobiona sukcesem, nie reklamą

Jeśli agencja eventowa jest w stanie zorganizować kulinarne warsztaty dla zaledwie dziesięciu osób, i piknik firmowy dla 2000 osób – to bez wątpienia jest firma warta polecenia. Jeśli agencja eventowa posiada w zanadrzu rozbudowane zaplecze techniczne, wie jak wyposażyć studio na spotkanie z ciekawym gościem, ale również zaprojektuje dla nas świetną plenerową grę terenową – to powinno być dla nas rekomendacją, że warto rozpocząć z takim podmiotem współpracę.

Właśnie takie agencje i firmy zasługują, by powierzyć im organizację eventów team buildingowych w naszej firmie. Agencje Eventowe w Poznaniu próbują zachęcić klientów do współpracy w różnoraki sposób, a wiele z nich naprawdę się wyróżnia. Jednakże jedną z najczęściej wybieranych jest jednak wspomniana już Argentum Event, która przekonuje swoim bogatym portfolio, rangą dotychczasowych klientów, którzy nie zawiedli się ufając tej firmie oraz dekadą doświadczenia. Taka modelowa agencja na poznańskim rynku doskonale ukazuje cechy, na które należy zwracać uwagę przy organizacji eventów firmowych.