Michelle Obama gościem konferencji Impact 2024 w Poznaniu, jej pierwsza podróż do Polski

Była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, Michelle Obama, zaszczyci swoją obecnością najbardziej prestiżową konferencję Impact 2024. Wydarzenie to odbędzie się w maju tego roku w Poznaniu i będzie to debiutancka wizyta Michelle Obama na polskiej ziemi. Osobowość słynąca głównie z inspirujących książek, które podbiły serca ludzi na całym globie, będzie prawdziwym magnesem dla uczestników tego poznańskiego spotkania.

Zapowiedź organizatorów konferencji Impact 2024 o udziale Michelle Obama była prawdziwym zaskoczeniem. To wyjątkowe wydarzenie oznacza pierwszą wizytę tej wyjątkowej Amerykanki na naszej ziemi. Będzie ona jednym z głównych prelegentów podczas panelu dyskusyjnego. Jak informują organizatorzy, to niecodzienna szansa, aby osobiście doświadczyć mądrości i charyzmy byłej pierwszej damy USA.

W dniach od 15 do 16 maja, w Poznań Congress Center zaplanowano wystąpienie Michelle Obama jako jednej z kluczowych postaci konferencji Impact 2024. Przez lata była ona u boku Baracka Obamy, byłego prezydenta USA, ale także zasłynęła jako autorka książek, które stały się inspiracją dla wielu czytelników. Swoją autobiografię „Becoming”, w której opisuje swoją drogę życiową oraz drogę do Białego Domu wydała na listach bestsellerów New York Times przez 130 tygodni, sprzedając ponad 15 milionów egzemplarzy i zdobywając nagrodę Grammy. W swoim drugim dziele, „The Light We Carry: Overcoming in Uncertain Times” dzieliła się doświadczeniami i naukami, które pomogły jej pokonać różne trudności.