Muzyczny weekend w Poznaniu

Najbliższy weekend w Poznaniu upłynie mocno muzycznie. Wystąpią miedzy innymi Kuba Badach, Bass Astral x Igo Ensemble, Janek Traczyk, zespół Dezerter oraz Żabson. Sprawdźcie, gdzie możecie posłuchać swojego ulubionego artysty!

Posłuchaj repertuaru Andrzeja Zauchy 

Na boisku przy ulicy Krajenieckiej odbędzie się wyjątkowy koncert, zorganizowany z okazji 25 urodzin osiedla Strzeszyn. 10 września 2021 roku wystąpi tam Kuba Badach, który zaprezentuje repertuar cenionego Andrzeja Zauchy. Zapraszamy wszystkich, wstęp wolny! Czeka również gratka dla fanów muzyki techno – w najbliższy piątek, w Poznaniu pojawi się Christian Loffler, który przyjedzie promować swoją ostatnia płytę „Lys”. Zapraszamy do klubu Tama, przy ulicy Niezłomnych 2.

Idole młodego pokolenia

Czas na pożegnanie – 10 września, w Parku Starego Browaru zagra uwielbiany duet Bass Astral x Igo, który niedawno ogłosił zakończenie swojej działalności. Panowie wybrali się w ostatnią trasę koncertową „Bass Astral x Igo Ensemble: Last Dance”, podczas której będzie można posłuchać nie tylko kawałków z ostatniej płyty, ale i największych hitów zespołu. Kawałek dalej, bo w skwerze Play, przy ulicy Bułgarskiej 17 zagra idol młodego pokolenia – Żabson, polski raper oraz autor wielu tekstów. Start o godzinie 19:00

Coś dla fanów klasyki

Janka Traczyka możecie kojarzyć z programów telewizyjnych, między innymi „Szansa na Sukces”, „The Voice of Poland 2” czy „Must Be The Music”. Już 10 września, w Klubie pod Minogą przy ul. Nowosiejskiego 8, zaśpiewa materiał ze swojej najnowszej płyty „Nadal Jestem”. A jeśli macie ochotę na tańce, to w klubie Blue Nute przy ul. Kościuszki 79, odbędzie się wydarzenie „Mamma Mia. Tribute to Abba”, gdzie czterech muzyków w składzie dwóch wokalistek, gitarzysty oraz pianisty przeniosą widzów w szalony świat Abby i muzyki z lat 70. i 80. W Poznaniu wystąpi również ceniony, punkrockowy zespół „Dezerter”. Już w sobotę, 11 września, w klubie Tama, odbędzie się koncert, który promuje ich najnowszą płytę „Kłamstwo to nowa prawda”.