Najbardziej luksusowe hotele Poznania

Każdy lubi od czasu do czasu zaznać odrobiny luksusu, zwłaszcza wyjeżdżając na wakacje. Poszukując ekskluzywnych hoteli w Poznaniu, do wyboru będziemy mieć sporo opcji. Nie ważne czy lubimy spokój, czy tętniące życiem miasto. Na pewno wybierzemy miejsce idealnie dopasowane do naszyć potrzeb.
 

Blow Up Hall 5050

Ten pięciogwiazdkowy hotel mieści się na terenie Starego Browaru w samym centrum miasta. To miejsce ze szczególnym klimatem. Wielokrotnie nagradzane i doceniane na całym świecie. Podobnie jak cały Stary Browar wypełniony jest dziełami sztuki oraz nowoczesnymi inteligentnymi rozwiązaniami.
 
Do dyspozycji gości, poza pokojami oraz apartamentami są także sale, w których niejednokrotnie odbywały się znaczące wydarzenia kulturalne, biznesowe czy rozrywkowe.
 

Sheraton Poznan Hotel

Hotelu Sheraton nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Marka ta reprezentuje bardzo wysoki poziom i na pewno nie zawiedzie oczekiwań gości. Wszystkie pokoje urządzone są w luksusowym, eleganckim stylu, pozwalając poczuć się naprawdę wyjątkowo.
Do dyspozycji gości jest basen, siłownia oraz sauna. Nie brakuje też wybitnej kuchni i śniadań serwowanych prosto do pokoju.
 

Hampton By Hilton

Hilton to stosunkowo nowy hotel w Poznaniu. Urządzono go w nowoczesnym standardzie i usytuowano w samym centrum miasta. Wśród innych budynków wyróżnia się stonowaną, elegancką fasadą i klasycznym designem.
Na gości odwiedzających hotel czeka siłownia, centrum biznesowe i sale przeznaczone do większych lub mniejszych spotkań.
 

City Park Hotel & Residence

Będąc w City Parku Poznań, warto zatrzymać się w tym obiekcie. Jest on niezwykle luksusowy i doceniany za szereg wygód. Podczas pobytu dosłownie każdy może poczuć się naprawdę wyjątkowo.
 
W budynku znajdziemy nie tylko bas, ale również SPA, siłownię i szereg sali konferencyjnych dostosowanych do wszelkich potrzeb.