Next Fest w Poznaniu. Nie możesz przegapić tych koncertów!

W ramach festiwalu Next Fest w Poznaniu zaplanowano szereg koncertów z czołówką sceny muzycznej. Nie zabraknie również wschodzących gwiazd i ciekawych warsztatów oraz prelekcji!

Next Fest Music Showcase & Conference rozpoczął się już w czwartek, jednak na weekend przewidziane są interesujące koncerty oraz spotkania z twórcami. Festiwal ten nawiązuje do funkcjonowania festiwalu Spring Break, podczas którego promowano nowych artystów. Na Next Fest Music znajdzie się miejsce zarówno dla wchodzących gwiazd polskiej sceny muzycznej, jak i dla muzyków ze sporym dorobkiem.

W różnych punktach w Poznaniu podczas trwania festiwalu będzie można posłuchać takich gwiazd jak Jamal, Ralph Kamiński, Mrozu, Nosowska czy Julia Pietrucha. Wypatruj więc repertuaru w Centrum Kultury Zamek, w Scenie na Piętrze, na Placu Wolności, a także w wielu znanych poznańskich klubach.

Jak mówi dyrektor artystyczny Next Fest Michał Wiraszko, festiwal ten przede wszystkim ma podtrzymać tradycję Poznania jako nieformalnej stolicy młodej, polskiej muzyki.