Pchli targ w Poznaniu

Co przyciąga poznaniaków w każdą niedzielę przed Centrum handlowe M1 i to o świcie? Wyjątkowa giełda, na której można dostać absolutnie niespotykane rzeczy.

Pchli targ przed Centrum handlowym M1

Od 17 maja, co niedzielę, w godzinach 6-14:00 na parkingu przed Centrum Handlowym M1 w Poznaniu można zauważyć spory ruch. Wszystko dzięki wyjątkowemu wydarzeniu, które odbywa się tam regularnie i co tydzień zgromadzą coraz większą liczbę chętnych Poznaniaków na nietuzinkowy zakup.

Co można znaleźć na Pchlim Targu w Poznaniu?

Co tydzień na Pchlim Targu można znaleźć praktycznie wszystko – od świeżych warzyw i owoców, poprzez chemię niemiecką, kończąc na ubraniach czy akcesoriach do samochodu. Poza przedmiotami codziennego użytku na poznańskim Pchlim Targu znajdziesz również te niecodzienne rzeczy, jak np. rower, stare gazety, pierwsze wydania książek albo zastawę stołową sprzed 30 lat. Co kilka stoisk możesz się natknąć na dawne magnetofony szpulowe, elementy zrobione własnoręcznie z drewna czy winyle, które w ostatnich latach coraz bardziej wracają do łask. Ceny? Na każdą kieszeń, bardzo często do negocjacji.

Giełda Antyków

Warto również udać się pod Centrum Handlowe M1 w każda drugą sobotę miesiąca – odbywa się wtedy giełda antyków, i to jedna z największych w Polsce. Co w ofercie? Przede wszystkim meble – stoły, szafy czy zestawy porcelanowe.

Nic dziwnego, że pierwsi kupujący pojawiają się na miejscu już o świcie – takie perełki nie mogą czekać!

Wstęp dla kupujących jest wolny. Adres: Centrum handlowe M1, ul. ul. Szwajcarska 14