Pierwszy taki automat w Polsce!

Zbliżający się okres świąt wiąże się z poszukiwaniami idealnego prezentu. Przez brak czasu, czy też pomysłu stawiamy na kolejną parę skarpetek lub kosmetyki. Poznańska firma BonCard Polska postanowiła stanąć naprzeciw temu problemowi, wprowadzając na rynek Automat Prezent Idealny. Założeniem inicjatywy jest podarowanie naszym najbliższym wyboru, zamiast kolejnego nieużytecznego upominku w postaci karty podarunkowej.

Czy karty podarunkowe to dobry pomysł na prezent?  

Kart podarunkowe w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Upominki w takiej formie są jednym z lepszych rozwiązań, gdyż osoba obdarowywana sama ma możliwość wyboru, czego tak naprawdę potrzebuje. Jest to także wygodne rozwiązanie dla kupującego, gdyż nie musi on się głowić nad prezentem, a jedyne czego potrzebuje to wiedzieć mniej więcej, w jakich sklepach obdarowywana osoba robi zakupy. Prezent w takiej formie to także lepsze rozwiązanie od wręczenia gotówki, które może się kojarzyć z prezentem dawanym od niechcenia. 

Funkcjonowanie automatu  

Automat stanął w galerii handlowej Stary Browar na środku Pasażu 0, przy punkcie informacyjnym, w związku z czym bardzo łatwo go znaleźć. Kupno karty nie jest skomplikowanym procesem i każdy z pewnością sobie z tym poradzi. Kartę otrzymać możemy w 3 formach: wydruk, mail lub wysłany wraz z życzeniami na adres mailowy osoby obdarowywanej. Firma zagwarantowała nam szeroką ofertę kart z różnych branż dodatkowo rozwiniętą o doładowania do telefonów oraz gier. Płatności dokonuje się za pomocą terminala płatniczego.