Ruszyły zapisy na Startup Poznań 2021

To już! Ruszyły zapisy na nową edycję Startup Poznań, czyli bezpłatną konferencję dla osób, które tworzą lub też chcą stworzyć firmę, opierając się na nowych rozwiązaniach biznesowych.

Startup Poznań 2021

Najbliższa edycja Startup Poznań 2021 odbędzie się w formie internetowej, już 11-15 października. Jeśli chcesz wziąć w niej udział, wystarczy się zarejestrować. Co czeka na uczestników? Przede wszystkim pełne wiedzy i merytoryka wystąpienia. Wsród prowadzących zobaczymy między innymi Pawła Tkaczyka, Reginę May, Michała Wujewskiego czy Piotra Mellera. Wszyscy są niekwestionowanymi specjalistami w zakresie marketingu, mediów społecznościowych, a także doradztwa biznesowego. Prelegenci współpracują między innymi z takimi przedsiębiorstwami jak Allegro, Agora, Żabka Polska czy Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji UAM w Poznaniu.

Weź udział w konferencji

Udział w konferencji to szansa dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać, wykorzystując nowoczesne i innowacyjne metody zarządzania czy też marketingu. Uczestnicy wydarzenia nauczą się między innymi skąd brać pomysły na biznes, jak je odpowiednio testować, oraz co ważne, jak najlepiej zaprezentować się przed inwestorem. Warsztaty będą dotyczyły m.in. budowania zespołów oraz wzmocnienia sprzedaży.

Office hours

Podczas konferencji będzie szansa skorzystania z tak zwanych „office hours”, czyli doradztwa, podczas którego będzie można skontaktować swój biznes z przedstawicielami SpeedUp Venture Capital Group, czyli przedsiębiorstwa, które wspiera spółki technologiczne. Pojedyncze spotkanie będzie trwało 30 minut i może odbywać się zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Program wydarzenia oraz link do rejestracji są dostępne na stronie: www.plusjeden.com/startup-poznan-2021