Silver Andersia – Najwyższy obiekt architektoniczny w Poznaniu rośnie z każdym dniem

W centrum Poznania, powoli, ale pewnie, kształtuje się nowy gigant architektury. Mimo że nie jest jeszcze gotowy, Silver Andersia już robi ogromne wrażenie. Ten wieżowiec, który ma zostać najwyższym budynkiem w stolicy Wielkopolski, będzie miał 25 pięter i osiągnie 116 metrów wysokości. Inwestor zapewnia, że będzie to prawdziwa perła architektoniczna miasta.

Kiedy spojrzymy na obecną sytuację na placu budowy wielopiętrowego biurowca, zobaczymy, jak prace nad olbrzymim wieżowcem nabierają tempa. Silver Andersia, usytuowany przy placu Andersa, ma stanąć na 116 metrach wysokości i składać się z 25 kondygnacji. Ale co dzieje się w sercu miasta podczas tej imponującej budowy?

Dzienne postępy są widoczne na każdym kroku. Budowa wieżowca przyspiesza, a kolejne piętra powstają jedno po drugim. Budynek Silver Andersia już teraz góruje nad otaczającymi go wieżowcami, w tym ponad stumetrowym Andersia Tower. Trwają także prace nad montażem szklanej elewacji, która dodatkowo podkreśli charakter tej wyjątkowej inwestycji.