Strzelanina na tle uczuciowym kończy się dwiema ofiarami śmiertelnymi

Na skutek tragicznych wydarzeń, które miały miejsce w niedzielne popołudnie, około godziny 17, doszło do strzelaniny. Śledczy zdołali odtworzyć bieg zdarzeń, który zaowocował śmiercią dwóch osób. Z ich ustaleń wynika, że sprawca, będący byłym partnerem kobiety obecnej na miejscu zbrodni, zastrzelił jej aktualnego narzeczonego, a potem odebrał sobie życie. Mimo że mógł posiadać prawo do posiadania broni, jego dotychczasowe postępowanie nie dawało żadnych przesłanek, że może być zdolny do zbrodni takiego kalibru.

Dodatkowe źródła informacji, między innymi osoba bliska ofierze, wskazują, że zabity mężczyzna, Konrad D., nie prowadził tajemniczego romansu z kobietą o imieniu Julia H., ale formalnie pełnił rolę jej narzeczonego. Ich związek rozpoczął się w 2022 roku i po dwóch tygodniach od zaślubin znalazł tragiczny finał w wyniku działań Mikolaja B., byłego partnera Julii, który po dokonaniu morderstwa popełnił samobójstwo.

Potwierdzenie wydarzeń krąży w sieci w postaci nagrania ukazującego chwilę tragedii. Ze względu jednak na uczucia bliskich ofiar i szacunek dla zmarłych, nie podjęliśmy decyzji o publikacji tego materiału.