Sukces licealistki z Poznania. Od września jedzie na amerykański Harvard!

Ma zaledwie 17 lat, jednak już od przyszłego roku szkolnego zacznie naukę na jednej z najlepszych uczelni na świecie. Natalia Siwek jest podopieczną fundacji Our Future Fundation, wspierającej najlepszych uczniów. 

Natalia Siwek wygrała sześć ogólnopolskich olimpiad i jest aktywną uczestniczką Licealnych Mistrzostw Świata Debat. Our Future Foundation właśnie tę mieszkankę Poznania wybrało jako osobę, która będzie uczyć się na Harvardzie. Zasług Siwek jest więcej: była dwukrotną uczestniczką Licealnych Mistrzostw Świata Debat, a także prowadziła konferencję TEDx oraz obrady ONZ. Reprezentowała nasz kraj również na międzynarodowych turniejach na Prague Debate Spring czy World Schools Debating Championships.

Jak sama przyznaje, bez względu na to jak poszłaby jej matura, miała już gwarantowany indeks na Uniwersytecie Warszawskim. Jednak Harvard kusi ją nie tylko innowacyjnym podejściem do nauk, ale i interdyscyplinarnością oraz łączeniem różnych dziedzin. Pewne jest, że od września Natalia Siwek pojedzie na studia do Stanów Zjednoczonych.