Sztukateria Ścienna Mardom Decor

Urządzając swoje pomieszczenia, stajemy niemal przed dużym wyzwaniem. Dzięki dużej ilości produktów, musimy wiedzieć, które z nich będą najlepszej jakości, które będą pasować do pomieszczenia oraz odpowiedniego wystroju. Artykuły Mardom Decor to doskonałe rozwiązanie do każdego typu pomieszczeń, które odnajdą się nawet w najtrudniejszych warunkach.

Lamele ścienne – ekskluzywny dodatek wnętrz

Lamele to najmodniejszy dodatek aranżacyjny, który w łatwy sposób zmodyfikuje wygląd każdego mieszkania. Ich specyfika sprawi, że Twoja nieruchomość zyska na renomie oraz wygodzie. Lamele ścienne Mardom Decor to najlepszego gatunku produkty, które możemy zastosować w każdego rodzaju pomieszczeniu, dzięki wykorzystaniu w produkcji odpornego tworzywa PolyForce. Dzięki temu rewelacyjnie wyglądają w łazience czy kuchni. Dodatkowym atutem jest wytrwałość materiału nie tylko na wodę, ale też promieniowanie słoneczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Lamele ścienne to wspaniały element dekoracyjny do salonu, na ścianę TV, przedpokoju, a także pomieszczeń użytkowych jak restauracje czy biura.

Listwy wykończeniowe

Oferta Mardom Decor to listwy wykończeniowe dedykowane do dopełniania kompozycji sufitowych, podłogowych, ściennych, ale także nowoczesne rozwiązania wykończeniowe. Najwyższej jakości tworzywo bazowe – niejednokrotnie oparte na zaawansowanych pochodnych polimerów daje możliwość zastosowania listew nawet w najbardziej wymagających wnętrzach. Dzięki wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, bez problemu zniosą uderzenia podczas sprzątania, czy zarysowania np. ostrym narzędziem. Listwy wykończeniowe to produkty na długie lata, a ich dodatkowym atutem jest to, że szybko możemy je przemalować na dowolny kolor, dopasowując je tym samym do zmieniającego się wnętrza.

Elementy dekoracyjne

Projektując swoje mieszkanie należy pamiętać, że, elementy dekoracyjne to najlepsze rozwiązanie dekoracyjne. Pełnią nie tylko estetyczną wizualizację, lecz także posiadają liczne zastosowania. Odnajdą zastosowanie jako dopełnienie kompozycji wnętrzarskich, a także jako elementy maskujące np. nierówności ścienne, kable, czy przegrody budowlane. Każdego typu kolumny, rozety czy dekory to elegancki oraz prosty sposób do zmiany swojego wnętrza. Używając artykuły dekoracyjne możemy przedstawić charakter pomieszczenia, nadając mu tym samym dopełnienia i wyciszenia. Lokując je, zbędnym elementem będzie dodatkowe uzupełnienie aranżacji w postaci wielu dodatków. Sztukateria ścienna Mardom Decor wspaniale dopasowuje się do różnych możliwości.

Maskujące karnisze jako nowoczesne rozwiązania

Karnisze sufitowe oraz maskownice karniszowe Mardom Decor to nowoczesny produkt, który pomaga sprytnie zasłonić klasyczne karnisze, nadając tym samym pomieszczeniu wyjątkowości. Oprócz pięknego wykończenia są także idealnym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń, gdzie występuje mała odległość między oknem a sufitem. Dzięki zgrabnej konstrukcji oraz uniwersalnemu wyglądowi możemy zamontować je w praktycznie każdym pomieszczeniu. Karnisze sufitowe uwydatniają charakter ozdobnych tkanin, a także doskonale uwydatniają charakter wnętrzu.

Aranżacja wnętrza z Mardom Decor

Artykuły Mardom Decor to niezliczone możliwości aranżacji wnętrza. Elementy dekoracyjne czy nowoczesne panele ścienne odnajdą się w niemal każdym stylu. Idealnie dobrany produkt sprawi, że możemy stworzyć różne kompozycje, stworzone przez naszą wyobraźnie. Dodatkowym atutem jest to, że szeroka oferta oraz wysoka jakość na wiele niepożądanych czynników pozwala na wykorzystanie produktów w każdym pomieszczeniu. Niezależnie od tego, czy jest to wilgotna łazienka, czy podatny na uszkodzenia pokój dziecięcy – produkty Mardom Decor będą służyć latami. Jednak to nie wszystkie atuty. Łatwy oraz szybki montaż, a także możliwość zmiany koloru, zapewni szybką zmianę wizualną pomieszczenia, co sprawia, że aranżacja wnętrza z marką Mardom Decor to przyjemność i oszczędność czasu.